Wczytuję dane...
Model: 2046160
Producent: ricoh

Technologia gotowa na przyszłość!

Nie martw się o przyszłość, dzięki technologii która sprosta aktualnym i przyszłym wyzwaniom środowiska dokumentów. Nasze nowe zaawansowane urządzenia wielofunkcyjne to idealny wybór do poprawy obiegu dokumentów w Twojej firmie. Inteligentny panel sterowania z ekranem dotykowym jest nie tylko intuicyjny w obsłudze, można go tez dostosować do indywidualnych oczekiwań w zakresie funkcjonalności. Automatyczne aktualizacje oraz możliwość importowania funkcji, które będą niezbędne w przyszłości, daje Ci poczucie bezpieczeństwa przed wcześniejszą niż to jest konieczne wymianą urządzeń. Drukowanie, kopiowanie i skanowanie dokumentów może odbywać się zdalnie, wystarczy połączyć się z urządzeniem. Nasze inteligentne urządzenia formatu A3 i A4 posiadają te same funkcje. Urządzenia te oferują wydruk z prędkością 30 lub 43 stron na minutę, oraz możliwość rozbudowy o 3 dodatkowe kasety na papier, aby sprostać oczekiwaniom bardziej lub mniej wymagających grup roboczych.


Skalowalne opcje obiegu dokumentów, które rozwijają się razem z Twoją firmą

Nowoczesne urządzenia komunikują się ze sobą. Dlaczego więc w przypadku urządzeń drukujących miałoby być inaczej? Urządzenie Ricoh pozwala skanować dokumenty do folderu w Twojej sieci oraz dodawać aplikacje innych firm oraz usług chmurowych. To Ty decydujesz, jakie funkcje ma mieć Twoja maszyna. Na panelu sterowania będą wyświetlane tylko opcje związane z usługami, z których korzystasz, aby umożliwić szybki dostęp bez żadnych problemów.


Bezpieczne przetwarzanie dokumentów i danych

Aby uzyskać najwyższy poziom bezpieczeństwa w sieci, urządzenie pracuje na systemie opracowanym przez Ricoh. Pozwala to w pełni kontrolować obieg dokumentów w twojej firmie. Po ukończeniu każdego zadania urządzenie wielofunkcyjne może je usunąć aby nie wyciekły poufne informacje. To Ty decydujesz, kto ma dostęp do poszczególnych dokumentów, ograniczając tym samym dostęp do wybranych informacji.


Proste systemy ułatwiające codzienną pracę

Wszystkie nasze inteligentne urządzenia działają tak samo, ponieważ zastosowaliśmy w nich takie same panele operacyjne i technologie. Nie będziesz więc tracić czasu na uczenie się obsługi kolejnego urządzenia w biurze. Nasz 10,1 calowy panel operacyjny jest tak samo intuicyjny jak smartfon. Spersonalizuj urządzenie dodając logo swojej firmy na panelu operacyjnym lub używaj go do wyświetlania różnego rodzaju wiadomości.

Specyfikacja

Ogólne
Prędkość wydruku ciągłego40 str./min.
InterfejsEthernet 10 base-T/100 base-TX/1000 base-T USB Host I/F Type A USB Device I/F Type B Opcjonalnie Bi-directional IEEE 1284/ECP Wireless LAN (IEEE 802.11a/b/g/n)
Predkość wykonania pierwszej kopii w kolorze7,9 s.
Dysk twardy320 GB
Maksymalna miesięczna obciążalność urządzenia (str./m.)10000
Obsługiwany papier
Gramatura papieru60-220 g/m2
Zalecany rozmiar papieruA4, A5, A6, B4, B5, B6
Maksymalna wejściowa ilość papieru2200
Standardowa wejściowa ilość papieru550
Drukarka
Rozdzielczość drukowania1200 x 1200 dpi
Interfejs opcjaBi-directional IEEE 1284/ECP Wireless LAN (IEEE 802.11a/b/g/n)
Kopiarka
Rozdzielczość kopiowania600x600 dpi
Kopiowanie wielokrotneDo 999 kopii
Zoom25 - 400% (co 1%)
Skaner
Prędkość skanowania(Jednostronnie) 40 str./min / (Dwustronnie) 80 str./min.
Rozdzielczość skanowania600x600 dpi
Skanuj doE-mail, Folder, USB, Karta SD
Opcje
OpcjeModuł faksu, Szafka, Wysoka szafka, Szafka, Podstawa pod urządzenie, Karta VM, PostScript 3, IEEE 1284 I/F, IEEE 802.11 a/g/n I/F, Moduł serwera urządzenia, Konwerter formatu plików, Moduł OCR, Dysk twardy z dodatkowymi zabezpieczeniami, Moduł bezpiecznego nadpisywania danych, Funkcja wykrywania podwójnych arkuszy, Moduł licznika I/F, Czytnik kart NFC, Blokada kaset na papier