Przejrzysta budowa
Biała, kompaktowa i pasująca do większości środowisk.
Te atramenty nie rozmazują się
Funkcja drukowania bezprzewodowego
Umożliwia wydruk bezpośrednio ze smartfona czy z tabletu.
Bezproblemowa zmiana papieru
Zero problemów
Dokładność i precyzja
Z łatwością drukuj szczegółowe rysunki techniczne, architektoniczne i inżynieryjne.
Parametry skanowania:
Parametry kopiowania:
Parametry faksowania:
Procesor drukarki:
Podajnik papieru:
  • Automatyczny
  • Standard (zamontowany)
Odbiornik papieru:
Materiały eksploatacyjne oryginalne:
  • Bond Paper Bright 90, 610mm x 50m (C13S045278)
  • Bond Paper Bright 90, 594mm x 50m (C13S045277)
  • Maintenance box :LFP desktop (C13S210057)
  • Auto Cutter Spare Blade LFP desktop (C13S210055)
  • Bond Paper Satin 90, 610mm x 50m (C13S045282)
  • Bond Paper White 80, 594mm x 50m (C13S045272)
  • Bond Paper White 80, 610mm x 50m (C13S045273)
  • Coated Paper 95, 610mm x 45m (C13S045284)
  • Doubleweight Matte Paper Roll, 24" x 25 m, 180g/m{s2} (C13S041385)
  • Enhanced Adhesive Synthetic Paper Roll, 24" x 30,5 m, 135g/m{s2} (C13S041617)
  • Enhanced Matte Paper, DIN A2, 192g/m{s2}, 50 Arkuszy (C13S042095)
  • Premium Glossy Photo Paper, 16" x 30,5 m, 170g/m{s2} (C13S042076)
  • Premium Glossy Photo Paper Roll, 24" x 30,5 m, 166g/m{s2} (C13S041390)
  • Premium Semigloss Photo Paper Roll, 24" x 30,5 m, 160g/m{s2} (C13S041393)
  • Premium Semigloss Photo Paper, 16,5" x 30,5 m, 160g/m{s2} (C13S042075)
  • Presentation Paper HiRes 120, 610mm x 30m (C13S045287)
  • Singleweight Matte Paper Roll, 17" x 40 m, 120g/m{s2} (C13S041746)
  • Singleweight Matte Paper Roll, 24" x 40 m, 120g/m{s2} (C13S041853)
  • Archival Matte Paper - A4 - 50 Arkuszy (C13S041342)
  • Archival Matte Paper, DIN A3, 189g/m{s2}, 50 Arkuszy (C13S041344)
  • Archival Matte Paper, DIN A3+, 189g/m{s2}, 50 Arkuszy (C13S041340)
  • Enhanced Matte Paper, DIN A3+, 192g/m{s2}, 100 Arkuszy (C13S041719)
  • Enhanced Matte Paper, DIN A4, 192g/m{s2}, 250 Arkuszy (C13S041718)
  • Photo Quality Ink Jet Paper, DIN A2, 102g/m{s2}, 30 Arkuszy (C13S041079)
  • Photo Quality Ink Jet Paper, DIN A3+, 104g/m{s2}, 100 Arkuszy (C13S041069)
Wydajność mat. eksploatacyjnych:
Wymagania sprzętowe:
Akcesoria w zestawie:
  • Karta gwarancyjna
  • Instrukcja obsługi (CD)
  • Przewód zasilający
  • Układarka papieru
  • Pojedyncze wkłady atramentowe
  • Sterowniki i programy pomocnicze (CD)
  • Instrukcja montażu
Opcje rozbudowy:
Informacje o gwarancji:
Rozszerzenia gwarancji:
Pozostałe parametry:
  • Odpowiednia grubość papieru: 0,05 mm - 0,27 mm
  • Zużycie energii:
  • 28 W, 8 W (w trybie czuwania),
  • 0,2 W (wyłączona)
  • Napięcie zasilania AC 100 V - 240 V, 50 Hz - 60 Hz