Wczytuję dane...
Model: 9445
Producent: colortrac
CopySmart (Scan to Print)


CopySmart to prosty w użyciu oraz łatwy do nauczenia program umożliwiający skanowanie obrazów z natychmiastowym wydrukiem ich kopii (skanowanie do druku).
Program dedykowany jest wszystkim użytkownikom skanerów firmy ColorTrac, którzy potrzebują szybko wykonać kopię wielkoformatowego dokumentu, projektu, planu, mapy itp.
Jest idealnym rozwiązaniem dla firm wykonujących usługi skanowania i drukowania wielkoformatowej dokumentacji kolorowej i monochromatycznej, a także archiwów dokumentacji, ośródków dokumentacji geodezyjnej itp.
Program posiada czytelny interfejs z wyraźnie wydzielonymi opcjami nastaw procesu skanowania, druku oraz konfiguracji urządzeń.
Program pozwala skonfigurować skanery ColorTrac z drukarkami wielkoformatowymi takich firm jak: Canon, Hewlett Packard oraz ENCAD.CopySmart (Scan to Print)


CECHY:

Łatwa konfiguracja skanera i drukarki
Konfiguracja skanera i drukarki wykonywana jest z pomocą kreatora „Colour Profiling Wizard”, który w sposób czytelny poprowadzi nas „krok po kroku” przez cały proces konfiguracji. Większość etapów konfiguracji sprowadza się do obsługi listy wyborów, gdzie np. wybieramy: producenta, model skanera czy drukarki, typu mediów, na których będzie drukowana kopia itp. W programie mamy możliwość stworzenia wielu profili, biorąc pod uwagę różne modele urządzeń, różnego rodzaju media, a także różną jakość wydruku.

Przyjazny interfejs programu
Poszczególne opcje nastaw procesu kopiowania (skanowanie do druku) pogrupowane są tematycznie. Główny interfejs programu podzielony jest na dwa okna: ustawień procesu skanowania i ustawień procesu drukowania. Dla sprawniejszej obsługi programu, w główne okna zostały również podzielone tematycznie. W przypadku skanowania możemy wyróżnić grupę ustawień: rozmiaru dokumentu z opcja automatycznego rozpoznania, rodzaju skanowanego dokumentu (rysunek, mapa, grafika, tekst, kolor, mono) oraz źródła skanowania.
W grupie nastaw procesu drukowania wydzielono ustawienia: rozmiaru drukowanej kopii, wyboru źródła drukowania (profil), ilości kopii oraz możliwość zapisu drukowanego dokumentu na dysku, w przypadku wybrania tej opcji.
W celu przejścia do ustawień zaawansowanych w poszczególnych grupach ustawień wystarczy kliknąć na ikonę z literką ”i”. Aby zobaczyć pełny interfejs programu KLIKNIJ na obrazek.

Proste lub zaawansowane KOPIOWANIE
W zależności od potrzeb możemy wykonać szybką kopiowanie klikając na przycisk „COPY” lub przejść do trybu zaawansowanego kopiowania, klikając na przycisk „PREVIEW”. Metodę szybkiej kopii wykorzystuje się głównie przy kopiowaniu dokumentacji CAD, mapa, grafika czy tekst) program dobierze optymalne parametry procesu kopiowania, w celu uzyskania czytelnej, wyraźnej kopii. W przypadku kopiowania w trybie kolor np. starej dokumentacji posiadającej zażółcone tło, korzystamy z zaawansowanych opcji kopiowania. Po wykonaniu skanowania w trybie „PREVIEW” (skanowanie do podglądu), korzystamy z dodatkowych narzędzi, umożliwiających precyzyjne odseparowanie danych od tła. Ponadto mamy możliwość wydruku wybranego fragmentu lub oraz naniesienia komentarza, który również może znaleźć się na kopii dokumentu.


Skanowanie
• Kolorowe zdjęcia, plakaty i wydruki, zdjęcia monochromatyczne i w skali szarości, czarnobiałe rysunki
• Filtry umożliwiające przeprowadzenie optymalizację obrazów: kolorowych fotografii, map lub projektów CAD
• Oryginalny rozmiar (Poziom / Pion, ISO, American i Auto-wielkość oryginału)
• Pojedyncze kopie ze zmiennym skalowaniem (1 to 10,000%)

Podgląd
• Skanowanie do podglądu z wybraną rozdzielczością
• Zoom
• Ustawienia jasności oraz białego i czarnego punktu

Kopiowanie
• Ustawienia jakości i rozdzielczości wydruku
• Ustawienia strony wydruku