Wczytuję dane...
Model: 5629
Producent: hp

•Papier HP Baryte Satin Art umożliwia drukowanie i kopiowanie fotografii i reprodukcji dzieł sztuki o wyglądzie tradycyjnych zdjęć na papierze barytowym. Gładka powierzchnia papieru z lekkim satynowym połyskiem wpływa na znakomitą jakość obrazu.
•Papier HP Baryte Satin Art naśladuje profesjonalny wygląd tradycyjnych papierów na bazie srebrzystego barytu. Wyjątkowe efekty generowania grafiki z użyciem półtonów szarości, nasyconych czerni i renderowania neutralnych odcieni sprawdzają się najlepiej w fotografii portretowej.
•Papier HP Baryte Satin Art przywraca fotografii artystycznej siłę przekazu i możliwość wzbudzania silnych emocji. Gładka, satynowa powierzchnia pozwala uzyskać wyraźne szczegóły na odbitkach fotografii artystycznych i reprodukcji dzieł sztuki — dzięki lekkiemu satynowemu połyskowi.
•Połączenie podłoża o odczynie kwaśnym na bazie włókien, powłoki z prawdziwego barytu o gładkiej powierzchni i warstwy do druku atramentowego zoptymalizowanej pod kątem uzyskiwania doskonałej jakości obrazu zapewnia trwałe, piękne wydruki o najwyższej jakości.

 

Opis i dane techniczne

 

Zgodność

Zgodność sprzętu

Drukarki HP Designjet seria Z3200, Z3100 i Z2100

Przegląd i funkcje

Opis

Papier HP Baryte Satin Art umożliwia drukowanie i kopiowanie fotografii i reprodukcji dzieł sztuki o wyglądzie tradycyjnych zdjęć na papierze barytowym. Gładka powierzchnia papieru z lekkim satynowym połyskiem wpływa na znakomitą jakość obrazu.

Specyfikacje

Wymiary roli

610 mm x 15,2 m

Wymiary podstawowe

76,2 mm

Odcień bieli

Powyżej 89% wg metody testowej ISO 2470

Gramatura nośnika

290 g/m² wg metody testowej ISO 536

Wykończenie nośnika

Satynowy

Biel

88 wg metody testowej CIE Ganz 82

Podstawowy materiał

Włókno drzewne

Metody recyklingu

Różnego typu papier do zastosowań biurowych

Kraj pochodzenia

Wyprodukowano w Szwajcarii

Środowisko pracy

Zakres temperatur podczas eksploatacji

od 10°C do 30°C

Termin przydatności do użycia

2 lata w oryginalnym, fabrycznie zamkniętym opakowaniu

Wymiary/waga/gwarancja

Wymiary opakowania

(szer. x głęb. x wys.)

670 x 149 x 161 mm

Waga w opakowaniu (brutto)

3,8 kg

Gwarancja

HP gwarantuje, że wielkoformatowe materiały drukarskie HP są wolne od wad produkcyjnych i są tak zaprojektowane, by przy właściwym użytkowaniu nie powodować zacięć drukarki.