Wczytuję dane...
Model: 5584
Producent: hp

•Papier HP Coated to ekonomiczny, biały lśniący papier do tworzenia codziennych wydruków o precyzyjnie odwzorowanych kolorach, projektów graficznych i wydruków próbnych. Idealnie nadaje się do druku ilustracji i grafiki wymagającej małej ilości atramentu.
•Papier HP Coated pozwala uzyskać jednolite jakościowo, kolorowe wydruki i projekty graficzne oraz wyraźne czarne rysunki. Ten elastyczny, ekonomiczny biały papier jest doskonały do drukowania grafiki wymagającej małej ilości atramentu.
•Papier HP Coated to ekonomiczny nośnik pozwalający uzyskać wydruki wysokiej jakości. Aby zaspokoić różne potrzeby w zakresie drukowania, papier jest dostępny w arkuszach i w rolach.
•Papier HP Coated dzięki matowemu wykończeniu i krótkiemu czasowi wysychania zapewnia doskonałe, zawsze jednakowe rezultaty.

 

Opis i dane techniczne

 

Zgodność

Zgodność sprzętu

Drukarki HP Designjet seria 130, drukarki seria 120/120NR, drukarki seria 110/110 Plus, drukarki seria 90 oraz drukarki seria 70

Przegląd i funkcje

Opis

Papier HP Coated to ekonomiczny, biały lśniący papier do tworzenia codziennych wydruków o precyzyjnie odwzorowanych kolorach, projektów graficznych i wydruków próbnych. Idealnie nadaje się do druku ilustracji i grafiki wymagającej małej ilości atramentu.

Specyfikacje

Wymiary roli

458 mm x 45,7 m

Wymiary podstawowe

50,8 mm

Odcień bieli

90% wg metody testowej TAPPI T-452

Gramatura nośnika

95 g/m² wg metody testowej ISO 536

Wykończenie nośnika

Matowy

Biel

110 wg metody testowej ISO 11476

Podstawowy materiał

Włókno drzewne

Metody recyklingu

Różnego typu papier do zastosowań biurowych

Kraj pochodzenia

Produkt wytwarzany w Niemczech

Środowisko pracy

Zakres temperatur podczas eksploatacji

od 15°C do 35°C

Termin przydatności do użycia

2 lata w oryginalnym, fabrycznie zamkniętym opakowaniu

Wymiary/waga/gwarancja

Wymiary opakowania

(szer. x głęb. x wys.)

510 x 147 x 135 mm

Waga w opakowaniu (brutto)

1,86 kg

Gwarancja

HP gwarantuje, że wielkoformatowe materiały drukarskie HP są wolne od wad produkcyjnych i są tak zaprojektowane, by przy właściwym użytkowaniu nie powodować zacięć drukarki.