Wczytuję dane...
Model: 2707
Producent: hp

•Nośnik HP HDPE Reinforced Banner to materiał z polietylenu o wysokiej gęstości (HDPE) w przystępnej cenie, który można utylizować. To alternatywa dla tradycyjnych nośników PCV z podkładem z siatki. Dzięki wysokiej trwałości nadaje się do zastosowań zewnętrznych. Jest również odporny na działanie warunków atmosferycznych i mocny.
•Nośnik wykonany z polietylenu o wysokiej gęstości (HDPE) nie zanieczyszcza środowiska naturalnego. Jest przyjazny dla środowiska, ponieważ można go utylizować1. Gwarantuje dużą wyrazistość kolorów i minimalny wpływ na środowisko naturalne.
•HP HDPE Reinforced Banner to uniwersalny nośnik stosowany do produkcji materiałów wspomagających sprzedaż detaliczną, oznaczeń i banerów ulicznych. Może być wykorzystywany w taki sam sposób, jak nośnik do produkcji banerów z siatką, jest jednak od niego lżejszy i może być utylizowany1. Grafika może być drukowana przy użyciu atramentów HP Latex i z niską zawartością rozpuszczalnika.
•Odporność na rozdarcia, działanie wysokiej temperatury i czynników atmosferycznych gwarantuje wysoką trwałość w przypadku ekspozycji na zewnątrz. Trwały nośnik HP HDPE Reinforced Banner wykonany jest z polietylenu o wysokiej gęstości (HDPE). Jest odporny na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych i nie powoduje efektu blaknięcia lub utraty wyrazistości.

 

Opis i dane techniczne

 

Zgodność

Zgodność sprzętu

Drukarka HP Designjet seria L65500

Przegląd i funkcje

Opis

Nośnik HP HDPE Reinforced Banner to materiał z polietylenu o wysokiej gęstości (HDPE) w przystępnej cenie, który można utylizować. To alternatywa dla tradycyjnych nośników PCV z podkładem z siatki. Dzięki wysokiej trwałości nadaje się do zastosowań zewnętrznych. Jest również odporny na działanie warunków atmosferycznych i mocny.

Specyfikacje

Wymiary roli

2642 mm x 100,6 m

Wymiary podstawowe

76,2 mm

Odcień bieli

90% według metody testowej TAPPI T-452, 92% według metody testowej ISO 2470

Gramatura nośnika

180 g/m² wg metody testowej ISO 536

Wykończenie nośnika

Matowy

Biel

110 według metody testowej CIE Ganz 82, 95,7 według metody testowej ISO 11476, 85,7 według metody testowej ISO 11475

Podstawowy materiał

HDPE

Metody recyklingu

Program Planet Partners lub lokalne centrum recyklingu

Kraj pochodzenia

Produkt wytwarzany w USA

Środowisko pracy

Zakres temperatur podczas eksploatacji

od 15°C do 100°C

Termin przydatności do użycia

2 lata w oryginalnym, fabrycznie zamkniętym opakowaniu

Wymiary/waga/gwarancja

Wymiary opakowania

(szer. x głęb. x wys.)

243,8 (średnica) x 2667 mm

Waga w opakowaniu (brutto)

62,01 kg

Gwarancja

HP gwarantuje, że wielkoformatowe materiały drukarskie HP są wolne od wad produkcyjnych i są tak zaprojektowane, by przy właściwym użytkowaniu nie powodować zacięć drukarki.