Wczytuję dane...
Model: 993
Producent: hp

•Samoprzylepna folia winylowa HP Permanent Gloss to wysoce nieprzeźroczysty nośnik po przystępnej cenie, o błyszczącej powierzchni, zapewniający nasycone i żywe kolory. Zawiera warstwę mocnego kleju, który nie pozostaje na powierzchni po odklejeniu.
•Samoprzylepna folia winylowa HP Permanent Gloss doskonale nadaje się do różnorodnych zastosowań zewnętrznych i wewnętrznych, takich jak reklamy, materiały POP/POS i oznaczenia wykorzystywane podczas imprez. Posiada warstwę mocnego kleju, dzięki której można go łatwo nakleić, a po usunięciu powierzchnia pozostaje czysta.
•Wyjątkowo nieprzejrzysty nośnik zapewnia trwały wygląd wysokiej jakości i może być stosowany do różnorodnych celów. W połączeniu z atramentami HP Latex gwarantuje optymalne rezultaty. Nośnik ten jest odporny na działanie warunków atmosferycznych bez dodatkowego laminowania.
•Nośnik winylowy o grubości 90 mikronów z warstwą samoprzylepnego kleju oferuje wysoką jakość wydruku i może być stosowany do różnych celów, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Klej samoprzylepny zapewnia mocne przyleganie, a po usunięciu powierzchnia pozostaje czysta.

 

Opis i dane techniczne

 

Zgodność

Zgodność sprzętu

Drukarki HP Designjet seria 10000, drukarka HP Designjet L65500

Przegląd i funkcje

Opis

Samoprzylepna folia winylowa HP Permanent Gloss to wysoce nieprzeźroczysty nośnik po przystępnej cenie, o błyszczącej powierzchni, zapewniający nasycone i żywe kolory. Zawiera warstwę mocnego kleju, który nie pozostaje na powierzchni po odklejeniu.

Specyfikacje

Wymiary roli

1524 mm x 91,4 m

Gramatura nośnika

270 g/m² (z podkładem), 145 g/m² (bez podkładu) wg metody testowej ISO 536

Wykończenie nośnika

Wysoki połysk

Podstawowy materiał

PCV

Metody recyklingu

Spopielanie w celu wyprodukowania energii

Kraj pochodzenia

Produkt wytwarzany w USA

Środowisko pracy

Zakres temperatur podczas eksploatacji

od 15°C do 30°C

Termin przydatności do użycia

1 rok w oryginalnym, fabrycznie zamkniętym opakowaniu

Wymiary/waga/gwarancja

Wymiary opakowania

(szer. x głęb. x wys.)

215,9 x 215,9 x 1590,7 mm

Waga w opakowaniu (brutto)

31,91 kg

Gwarancja

HP gwarantuje, że wielkoformatowe materiały drukarskie HP są wolne od wad produkcyjnych i są tak zaprojektowane, by przy właściwym użytkowaniu nie powodować zacięć drukarki.