Wczytuję dane...
Model: 797
Producent: hp

•Folia HP Translucent PVC Display Film to przezroczysta, pokryta satynową powłoką folia PVC, która doskonale nadaje się do prezentowania plakatów i reklam, zarówno z podświetleniem, jak i bez. Ta folia sprawdza się w zastosowaniach zewnętrznych i wewnętrznych — niezależnie od warunków zapewnia doskonałą jaskrawość kolorów i niezrównaną ostrość.
•Odporność na pękanie, rozdarcia i działanie wody zapewnia optymalną trwałość i wygląd w zastosowaniach zewnętrznych i wewnętrznych1.
•Doskonała jaskrawość kolorów i niezrównana ostrość. Folia HP Translucent PVC Display Film posiada polimerową powłokę zapewniającą lepszą jasność, doskonałą precyzję i wysoki kontrast (jaśniejsze biele i głębsze czernie).
•Niezależnie od tego, czy zastosowane zostanie podświetlenie, ten uniwersalny nośnik doskonale sprawdzi się na dowolnej ekspozycji zewnętrznej lub wewnętrznej.

 

Opis i dane techniczne

 

Zgodność

Zgodność sprzętu

Drukarki HP Designjet seria 8000s, drukarki seria 9000s, drukarki seria 10000s

Przegląd i funkcje

Opis

Folia HP Translucent PVC Display Film to przezroczysta, pokryta satynową powłoką folia PVC, która doskonale nadaje się do prezentowania plakatów i reklam, zarówno z podświetleniem, jak i bez. Ta folia sprawdza się w zastosowaniach zewnętrznych i wewnętrznych — niezależnie od warunków zapewnia doskonałą jaskrawość kolorów i niezrównaną ostrość.

Specyfikacje

Wymiary roli

1524 mm x 30,5 m

Wymiary podstawowe

76,2 mm

Gramatura nośnika

295 g/m² wg metody przeprowadzania badań ISO 536

Wykończenie nośnika

Satynowy

Biel

90 w teście CIE GANZ 82

Podstawowy materiał

Włókno drzewne

Metody recyklingu

Różnego typu papier do zastosowań biurowych

Kraj pochodzenia

Produkt wytwarzany w Szwajcarii

Środowisko pracy

Zakres temperatur podczas eksploatacji

od 10°C do 30°C

Termin przydatności do użycia

2 lata w oryginalnym, fabrycznie zamkniętym opakowaniu

Wymiary/waga/gwarancja

Wymiary opakowania

(szer. x głęb. x wys.)

1584 x 160 x 150 mm

Waga w opakowaniu (brutto)

14,8 kg

Gwarancja

HP gwarantuje, że wielkoformatowe materiały drukarskie HP są wolne od wad produkcyjnych i są tak zaprojektowane, by przy właściwym użytkowaniu nie powodować zacięć drukarki.