Wczytuję dane...
Model: 738
Producent: hp

•Papier HP Baryte Satin Art umożliwia drukowanie i kopiowanie fotografii i reprodukcji dzieł sztuki o wyglądzie tradycyjnych zdjęć na papierze barytowym. Gładka powierzchnia papieru z lekkim satynowym połyskiem wpływa na znakomitą jakość obrazu.
•Papier HP Baryte Satin Art naśladuje profesjonalny wygląd tradycyjnych papierów na bazie srebrzystego barytu. Wyjątkowe efekty generowania grafiki z użyciem półtonów szarości, nasyconych czerni i renderowania neutralnych odcieni sprawdzają się najlepiej w fotografii portretowej.
•Papier HP Baryte Satin Art przywraca fotografii artystycznej siłę przekazu i możliwość wzbudzania silnych emocji. Gładka, satynowa powierzchnia pozwala uzyskać wyraźne szczegóły na odbitkach fotografii artystycznych i reprodukcji dzieł sztuki — dzięki lekkiemu satynowemu połyskowi.
•Połączenie podłoża o odczynie kwaśnym na bazie włókien, powłoki z prawdziwego barytu o gładkiej powierzchni i warstwy do druku atramentowego zoptymalizowanej pod kątem uzyskiwania doskonałej jakości obrazu zapewnia trwałe, piękne wydruki o najwyższej jakości.

 

Opis i dane techniczne

 

Zgodność

Zgodność sprzętu

Drukarki HP Designjet seria Z3200, Z3100 i Z2100

Przegląd i funkcje

Opis

Papier HP Baryte Satin Art umożliwia drukowanie i kopiowanie fotografii i reprodukcji dzieł sztuki o wyglądzie tradycyjnych zdjęć na papierze barytowym. Gładka powierzchnia papieru z lekkim satynowym połyskiem wpływa na znakomitą jakość obrazu.

Specyfikacje

Wymiary roli

1118 mm x 15,2 m

Wymiary podstawowe

76,2 mm

Odcień bieli

Powyżej 89% wg metody testowej ISO 2470

Gramatura nośnika

290 g/m² wg metody testowej ISO 536

Wykończenie nośnika

Satynowy

Biel

88 wg metody testowej CIE Ganz 82

Podstawowy materiał

Włókno drzewne

Metody recyklingu

Różnego typu papier do zastosowań biurowych

Kraj pochodzenia

Produkt wytwarzany w Szwajcarii

Środowisko pracy

Zakres temperatur podczas eksploatacji

od 10°C do 30°C

Termin przydatności do użycia

2 lata w oryginalnym, fabrycznie zamkniętym opakowaniu

Wymiary/waga/gwarancja

Wymiary opakowania

(szer. x głęb. x wys.)

1179 x 149 x 161 mm

Waga w opakowaniu (brutto)

6,6 kg

Gwarancja

HP gwarantuje, że wielkoformatowe materiały drukarskie HP są wolne od wad produkcyjnych i są tak zaprojektowane, by przy właściwym użytkowaniu nie powodować zacięć drukarki.