Wczytuję dane...
Model: 599
Producent: hp

• Folia HP Matte Film jest idealna dla wysokiej jakości, wielkoformatowych przezroczy w kolorze. Dzięki doskonałej trwałości i stabilności wymiarów nadaje się do zastosowań wysokonakładowych i jest odporna na rozmazywanie.
• Folia HP Matte Film to gładka, śnieżnobiała poliestrowa folia zapewniająca ostre linie w kolorze i czerni oraz jednolite wypełnienia – wyraźne, czytelne wydruki za każdym razem.
• Folia HP Matte Film została specjalnie zaprojektowana z myślą o tworzeniu wersji ostatecznych, oryginałów oraz powielaniu w wielu egzemplarzach. Ta gładka, śnieżnobiała folia poliestrowa nadaje się do archiwizacji i jest odporna na rozmazywanie.
• Folia HP Matte Film o powierzchni odpornej na rozmazywanie pozwala na wielokrotne pisanie długopisem, ołówkiem lub markerem.

 

Opis i dane techniczne

 

Zgodność

Zgodność sprzętu

Drukarki HP Designjet seria 4000, drukarki seria 1000, drukarki seria 800/500, drukarki seria 750/755, drukarki seria 700 (tylko druk w czerni i bieli), drukarka 650c/ps (tylko druk w czerni i bieli), drukarka 600 (tylko druk w czerni i bieli), drukarki seria 400/300 (tylko druk w czerni i bieli), drukarki seria 110/110 Plus (zgodne z 24-calowym mechanizmem podawania papieru z roli) oraz drukarki Encad Novajet 750/700/630/600e

Przegląd i funkcje

Opis

Folia HP Matte Film jest idealna dla wysokiej jakości, wielkoformatowych przezroczy w kolorze. Dzięki doskonałej trwałości i stabilności wymiarów nadaje się do zastosowań wysokonakładowych i jest odporna na rozmazywanie.

Specyfikacje

Wymiary roli

914 mm x 38,1 m

Wymiary podstawowe

50,8 mm

Odcień bieli

72% wg metody testowej ISO 2469

Gramatura nośnika

160 g/m²

Wykończenie nośnika

Matowy

Podstawowy materiał

Poliester

Metody recyklingu

Lokalne centrum recyklingu

Kraj pochodzenia

Produkt wytwarzany w USA

Środowisko pracy

Zakres temperatur podczas eksploatacji

od 15°C do 35°C

Termin przydatności do użycia

1 rok w oryginalnym, fabrycznie zamkniętym opakowaniu

Wymiary/waga/gwarancja

Wymiary opakowania

(szer. x głęb. x wys.)

939 x 106 x 106 mm

Waga w opakowaniu (brutto)

6,43 kg

Gwarancja

HP gwarantuje, że wielkoformatowe materiały drukarskie HP są wolne od wad produkcyjnych i są tak zaprojektowane, by przy właściwym użytkowaniu nie powodować zacięć drukarki.