Wczytuję dane...
Model: 521
Producent: hp

•Papier HP Outdoor Billboard Blue Back to odporny na działanie wody biały papier o niebieskiej warstwie spodniej i wysokiej nieprzejrzystości, przeznaczony do zastosowań zewnętrznych. Papier ten wyjątkowo dobrze nadaje się do wydruków grafiki artystycznej o najwyższej rozdzielczości i perfekcyjnie błyszczących kolorach.
•Papier HP Outdoor Billboard Blue Back został zaprojektowany specjalnie do bilbordów i zastosowań zewnętrznych. Papier ten jest nieprzejrzysty i posiada niebieską warstwę spodnią, ograniczającą przebijanie plakatów, na które został naklejony.
•Papier HP Outdoor Billboard Blue Back posiada specjalną powłokę, która zapewnia wspaniałe, błyszczące kolory i doskonałą jakość wydruków.
•Papier HP Outdoor Billboard Blue Back jest wysokiej jakości białym papierem do atramentów barwnikowych i UV. Przy użyciu z atramentami UV jest odporny na działanie wody. Przeprowadzone testy z klejami i łatwość zawieszania pozwalają uniknąć błędów.

 

Opis i dane techniczne

 

Zgodność

Zgodność sprzętu

Drukarki HP Designjet seria 5500/5000, drukarki seria 3000CP/2000CP, drukarki seria 1000, drukarki seria 800/500, drukarki Encad Novajet 630/600e, Epson Stylus PRO 9500/9000 i Mutoh Falcon/RJ 6000

Przegląd i funkcje

Opis

Papier HP Outdoor Billboard Blue Back to odporny na działanie wody biały papier o niebieskiej warstwie spodniej i wysokiej nieprzejrzystości, przeznaczony do zastosowań zewnętrznych. Papier ten wyjątkowo dobrze nadaje się do wydruków grafiki artystycznej o najwyższej rozdzielczości i perfekcyjnie błyszczących kolorach.

Specyfikacje

Wymiary roli

1372 mm x 30,5 m

Wymiary podstawowe

50,8 mm

Odcień bieli

87% wg metody testowej TAPPI T-452

Gramatura nośnika

140 g/m² wg metody testowej ISO 536

Wykończenie nośnika

Matowy

Biel

83 wg metody testowej CIE Ganz 82

Podstawowy materiał

Włókno drzewne

Metody recyklingu

Różnego typu papier do zastosowań biurowych

Kraj pochodzenia

Produkt wytwarzany w Szwajcarii

Środowisko pracy

Zakres temperatur podczas eksploatacji

od 15°C do 35°C

Termin przydatności do użycia

2 lata w oryginalnym, fabrycznie zamkniętym opakowaniu

Wymiary/waga/gwarancja

Wymiary opakowania

(szer. x głęb. x wys.)

1390 x 127 x 127 mm

Waga w opakowaniu (brutto)

6,9  kg

Gwarancja

HP gwarantuje, że wielkoformatowe materiały drukarskie HP są wolne od wad produkcyjnych i są tak zaprojektowane, by przy właściwym użytkowaniu nie powodować zacięć drukarki.