Wczytuję dane...
Model: 388
Producent: hp

• Papier HP Everyday Pigment Ink Glossy Photo to wszechstronny, ekonomiczny papier fotograficzny przystosowany do atramentów pigmentowych. Można go też stosować z drukarkami innych producentów. Nośnik ten o gramaturze 235 g/m² zapewnia wysoką jakość obrazu w zastosowaniach fotograficznych po konkurencyjnej cenie.
• Mikroporowata powierzchnia umożliwia maksymalne wchłanianie i większą gęstość atramentu, co zapewnia żywe kolory, znakomitą odporność na blaknięcie oraz krótki czas wysychania.
• Konkurencyjne cenowo atramenty pigmentowe zapewniają najlepszą jakość obrazu w różnych zastosowaniach — od pojedynczych wydruków po wysokonakładowy druk plakatów.
• Ten wszechstronny papier fotograficzny do użytku na co dzień, dostępny w różnych szerokościach oraz wykończeniu błyszczącym i satynowym, pozwala rozszerzyć gamę zastosowań. Nośnik jest łatwy w obsłudze, szybko wysycha i umożliwia natychmiastowe laminowanie.

 

Opis i dane techniczne

 

Zgodność

Zgodność sprzętu

Drukarki HP Designjet seria Z6100, drukarki HP Designjet seria 5500/5000

Przegląd i funkcje

Opis

Papier HP Everyday Pigment Ink Glossy Photo to wszechstronny, ekonomiczny papier fotograficzny przystosowany do atramentów pigmentowych. Można go też stosować z drukarkami innych producentów. Nośnik ten o gramaturze 235 g/m² zapewnia wysoką jakość obrazu w zastosowaniach fotograficznych po konkurencyjnej cenie.

Specyfikacje

Wymiary roli

1524 mm x 30,5 m

Wymiary podstawowe

50,8 mm

Odcień bieli

90% wg metody testowej TAPPI T-452

Gramatura nośnika

235 g/m² wg metody testowej ISO 536

Wykończenie nośnika

Błyszczące

Biel

90 wg metody testowej ISO 11476

Kraj pochodzenia

Produkt wytwarzany w Niemczech

Środowisko pracy

Zakres temperatur podczas eksploatacji

od 15°C do 30°C

Termin przydatności do użycia

2 lata w oryginalnym, fabrycznie zamkniętym opakowaniu

Wymiary/waga/gwarancja

Wymiary opakowania

(szer. x głęb. x wys.)

135 x140 x 1580 mm

Waga w opakowaniu (brutto)

12,1 kg

Gwarancja

HP gwarantuje, że wielkoformatowe materiały drukarskie HP są wolne od wad produkcyjnych i są tak zaprojektowane, by przy właściwym użytkowaniu nie powodować zacięć drukarki.